Гінекологічний огляд на кріслі, це стандартна медична процедура, яку кожна жінка має проходити щонайменше раз в рік.

Лікар – гінеколог під час профілактичного огляду, збирає інформацію, що стосується загального стану здоров’я та історії хвороби, задає питання про гінекологічне здоров’я – про хід менструального циклу, про появу вагінальних виділень або свербіння.

Огляд гінекологом відбувається на гінекологічному кріслі, лікар зовнішньо оглядає статеві органи та стан шкіри навколо, внутрішній огляд включає в себе огляд матки та яєчників, що дуже важливо при плануванні вагітності, проводиться бімануальне дослідження. Для більш ефективного огляду, гінекологом призначаються основні аналізи, які дають можливість більш детально визначити стан жіночих статевих органів – мазок на флору та цитологічне дослідження. Зразки для дослідження лікар – гінеколог збирає під час вутрішнього обстеження дзеркалами, додатково оглядає стан слизової оболонки та стінок матки.

огляд гінеколога у Львові...

Огляд лікарем – гінекологом рекомендовано проходити раз в рік при умові відсутності скарг та при наявності постійного статевого партнера, але обовязково звернутись до лікаря – після зміни партнера, якщо відчуваєте дискомфорт в гижній частині тіла, при тривалій затримці місячних.

При виявленні порушень, лікар – гінеколог призначає додаткові обстеження – УЗД органів малого тазу, УЗД молочних залоз, кольпоскопію, фолікулометрію. Такі обстеження допомагають більш детально визначити проблеми з жіночим здоровям поставити діагноз та призначити лікування.

Головне – не бійтесь!!! Гінекологічний огляд на кріслі, це стандартна медична процедура, яку кожна жінка має проходити щонайменше раз в рік.

Гінеколог під час огляду, також підкаже про вибір способу контрацепції, планування вагітності, лікування порушень менструального циклу. Пам’ятайте – вчасно проведена діагностика запобігає виникненню ускладнень!

Підготуйтесь до візиту до лікаря – гінеколога! Краще спланувати візит у перші дні після закінчення менструального циклу, за добу до відвідування слід утриматись від статевого акту, повідомте лікаря про прийом медикаментів, візьміть календар менструальних циклів, розкажіть про попередні вагітності, перебіг народження дітей.

Голити інтимну зону перед оглядом лікаря – гінеколога не обов’язково, але рекомендується, ввечері прийміть душ та вдягніть чисту білизну. Внутрішній огляд жіночих статтевих органів, може викликати дискомфорт в пацієнтки, але це досить інформативний метод обстеження, практикуючий лікар – гінеколог проводить такий огляд за досить короткий час, бере мазки для аналізу та оглядає шийку матки дзеркалами. виявляє зміни у піхві, запальні процеси, пухлини, поліпи, тощо.

Почитайте також:

Гігієна вагітних.

Артеріальний тиск при вагітності.

Фолікулометрія – як метод ультразвукового обстеження.

Юлія Цупер

Юлія Цупер. Практикуючий лікар – гінеколог, диплом спеціаліста з відзнакою ЛНМДУ імені Данила Галицького, сертифікати, практичний досвід в інтернатурі у відділені під керівництвом Олега Данкова КМП 3-я міська лікарня (Львів). Попередній запис +380672518596


Юлія Цупер

Юлія Цупер. Практикуючий лікар – гінеколог, диплом спеціаліста з відзнакою ЛНМДУ імені Данила Галицького, сертифікати, практичний досвід в інтернатурі у відділені під керівництвом Олега Данкова КМП 3-я міська лікарня (Львів). Попередній запис +380672518596

4 коментаря

Андріана Йосипівна · о

Огляд гінеколога є важливою складовою жіночого здоров’я. Останнім часом у зв’язку з пандемією COVID-19, багато жінок відкладають візит до гінеколога. Проте, фахівці радять не зволікати з профілактичним оглядом та регулярними перевірками, адже вчасно виявлений захворювання має більш успішне лікування.

Під час огляду гінеколог проводить огляд зовнішніх статевих органів, забір мазку на флору та проводить ультразвукове дослідження. Також, він звертає увагу на регулярність менструацій та здоров’я грудей.

Гінекологи рекомендують проводити огляд не рідше ніж раз на рік для жінок, які ще не досягли 21-річного віку, та не рідше ніж раз на півроку для жінок, які вже досягли цього віку та мають сексуальне життя. Звертатись до гінеколога також потрібно при зміні режиму менструацій, відчутті болю під час сексу або інших неспокійних симптомах.

Не забувайте про своє здоров’я та вчасно звертайтеся до фахівця для профілактичних оглядів та регулярних перевірок.

    Юлія Цупер · о

    Повністю погоджуюся з вами щодо важливості регулярного профілактичного огляду у гінеколога, який є необхідним для збереження жіночого здоров’я. Інформація про можливість проведення оглядів та консультацій у гінеколога під час пандемії COVID-19 також дуже важлива, оскільки деякі жінки можуть відкладати візит до лікаря через страх зараження.

    Як ви правильно зазначили, регулярні перевірки можуть допомогти виявити захворювання у ранній стадії та забезпечити більш успішне лікування. Тому, дуже важливо дотримуватись рекомендацій гінекологів та проходити профілактичний огляд не рідше ніж раз на рік.

    Наголошую, що не слід відкладати візит до гінеколога при з’явленні будь-яких змін у стані здоров’я, які можуть вказувати на проблеми з жіночою репродуктивною системою. Для збереження свого здоров’я та профілактики можливих захворювань, потрібно дотримуватись регулярних профілактичних оглядів та не зволікати зі зверненням до фахівця.

Поширений метод контрацепції – спіраль. → Лікар-гінеколог у Львові · о

[…] спіралі без шкоди для здоров’я. Буде потрібно: – пройти огляд у гінеколога, – здати аналіз мазків, – здати загальний аналіз […]

Залишити відповідь

Заповнювач аватара

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *