Лазерне лікування неутримання сечі, ерозій або кондилом є безпечним і ефективним. Справжнім хітом виявилося використання лазера в пластиці інтимних органів.

В естетичній гінекології лазерні процедури також можуть використовуватися в суто естетичних цілях. За допомогою лазеру, можна відбілити статеві губи. Для цього використовуються фракційні лазери, дія яких призводить до видалення надлишків меланіну, тобто речовини, що відповідає за надмірну пігментацію шкіри статевих губ. Окрім відбілювання цих структур, ефект лазера також покращує пружність та омолоджує зовнішній вигляд вищезгаданих органів.

Ревіталізація промежини також може проводитися лазером. Механізм дії таких процедур заснований на вже згаданих регенеративних процесах організму: стимулюючи утворення нових колагенових волокон, можна поліпшити якість тканин промежини. Лазерна перинеопластика може бути рекомендована, серед іншого: ті пацієнтки, у яких зміни промежини пов’язані з попередніми пологами або перенесеними травмами.

Чи ефективно лазерне лікування нетримання сечі? Лікування лазерного звуження піхви та лікування нетримання сечі виявляється не тільки ефективним, але й дуже комфортним для пацієнток: 95% опитаних жінок визнали процедуру абсолютно безболісною. Ефективність лазерного лікування нетримання сечі також дуже висока – через місяць після процедури 10 з 31 жінки повністю позбулися симптомів нетримання сечі.

Лазерне скорочення піхви, вагінальне омолодження – поліпшення якості інтимного акту. Ефекти лазерного вагинального звуження під наглядом лікаря – гінеколога, результати клінічних випробувань показали значне покращення вагінальної твердості та жіночого сексуального задоволення. Оцінки проводилися за допомогою стандартизованих анкет, а також вимірювалася сила вагінальних м’язів. Покращення вагінального скорочення було досягнуто у всіх пацієнток. Рівень зміцнення коливався від 3 до 28%. Рівень сексуального задоволення підвищився в середньому на 8,5 балів за 36-бальною шкалою.

Скільки коштує лазерна підтяжка піхви? Ціна: 21000 грн

Лазерне лікування дає разом з традиційною операцією  менше ускладнень. Першими лазерами були червоні лазери, які впливали на тканини термічно, що дозволило покращити кровопостачання тканин, зменшити шкіру ділянку, усунути пошкодження або прискорити загоєння ран. Спочатку їх використовували в ортопедії та реабілітації. У гінекології лазери застосовуються для лікування після зменшення шийки матки і вульви, рубців після кесаревого розтину і вагінального розрізу , поліпшення функції січової міхур при нетриманні сечі.

Лазерне лікування призначене людям з проблемою: нетримання сечі (витік спонтанної сечі під час присідання, кашлю, танцю, фізичних вправ або навіть частих позивів до сечовипускання) опущення передньої і задньої стінок піхви дискомфорт під час статевого акту широке піхву

Все це можна виправити лазерним методом, який регенерує слизову і стінку піхви, повертаючи їй первісну еластичність. Сухість піхви, втрата напруги та еластичності, стресове нетримання сечі – проблеми, які з’являються з віком або після пологів. Терапія відновлює природний рН піхви та підвищує її гідратацію, покращуючи т.зв. індекс здоров’я піхви. Пацієнти, які досі скаржилися на свербіж, сухість та інфекції, відчувають значне покращення після лазерного лікування. Ідеально підходить для жінок, які потребують використання вагінальних лубрикантів, знаходяться в період менопаузи або після пологів.

Лікування гінекологічним лазером,  яке проводить  практикуючий лікар – гінеколог в Юлія Цупер,  дозволяє неінвазивним шляхом відновити бажаний вигляд і правильне функціонування статевих органів, а також душевний комфорт жінки. Надзвичайно важливо використовувати правильний тип лазера, ербієвий лазер, що дає йому вирішальну перевагу порівняно з CO-лазерами, доступними раніше на ринку. Застосування даного апарату сприяє значному зниженню виникнення побічних ефектів і отриманню оптимальної температури для регенерації колагену. В результаті процедура коротша, комфортніша для пацієнта, і, перш за все, швидше загоюється та набагато кращий ефект після процедури. Ці елементи сприяють високому рівню задоволеності пацієнтів після процедури.

Пропоновані процедури:

  • Лазерна ревіталізація піхви,

  • Лазерна післяпологова перинеопластика,

  • Лазерне лікування нетримання сечі (НТМ),

  • Збільшення точки G,

  • Наповнення статевих губ гіалуроновою кислотою.

Лазерне лікування визнано медичним світом, оскільки завдяки їх низькій інвазивності можна отримати ефект, подібний до тих, які раніше досягалися за допомогою традиційних хірургічних процедур. Лазери використовуються в багатьох медичних дисциплінах – одна з них – естетична гінекологія, де використання цих пристроїв дозволяє як поліпшити здоров’я пацієнтів, так і вплинути на естетику інтимних зон.

Юлія Цупер

Юлія Цупер. Практикуючий лікар – гінеколог, диплом спеціаліста з відзнакою ЛНМДУ імені Данила Галицького, сертифікати, практичний досвід в інтернатурі у відділені під керівництвом Олега Данкова КМП 3-я міська лікарня (Львів). Попередній запис +380672518596


Юлія Цупер

Юлія Цупер. Практикуючий лікар – гінеколог, диплом спеціаліста з відзнакою ЛНМДУ імені Данила Галицького, сертифікати, практичний досвід в інтернатурі у відділені під керівництвом Олега Данкова КМП 3-я міська лікарня (Львів). Попередній запис +380672518596

1 коментар

Alona · о

During the consultation with a gynaecologist, every woman gets a full consultation and receives a personal recommendation for treatment. The doctor has modern equipment, as well as an extensive experience in treating patients of all ages. He is interested in the welfare of his patients, helps them to cope with problems and difficulties in life.

Залишити відповідь

Заповнювач аватара

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *